Telkiderent - telgirent - peotelgid

TELGIRENT.EE

  Pidu iga ilmaga ja igas kohas !

AVALEHT
RENDITEENUSED
RENDI HINNAKIRI
MÜÜGI HINNAKIRI
CATERING
SOODUS
GALERII
INVENTARI MÜÜK
KONTAKT


PEOINVENTAR IGALE VÄLIÜRITUSELE

INFO FIRMAST JA MEIE TEENUSTEST


DOMUS CAPITAL OÜ

Domus Capital OÜ on 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte ning on välja sirgunud edukast pere-ettevõtlusest, mis alustas oma tegevust juba 2001 aastal. Seega meie edu on garanteeritud !
Domus Capital OÜ põhiliseks tegevusvaldkonnaks on peotelkide ja peomööbli rentimine erinevatele üritustele üle terve Eesti. Telkide ja peomööbli rendile lisaks pakume ka laia valikut teisi peoinventari renditeenuseid, nagu lavad, poodiumid, telgipõrandad, õllemööbel, esinemislavad, batuudid, mobiilkäimlad, telgivalgustus ja –soojendusseadmed, elektri-generaatorid, Easy-Up telgid (ehk Pop-Up kiireltpaigaldatavad liigendraamiga kergtelgid) jne.

Kui otsite mistahes väliürituse (nagu näiteks: sünnipäeva, firmaürituse, suvepäevade, talvepäevade, messide, kokkutulekute, spordiürituste, perekondliku peo või mistahes muu peo) korraldamiseks suuri ja kvaliteetseid PROFI peotelke ning muud peo korraldamiseks vajalikku peoinventari või peotarvikuid, siis olete õiges kohas (www.telgirent.eu / www.telgirent.ee).

Meie peotelgid - kindel kaitse vihma, tuule, lume ja päikese eest - olenemata aastaajast !


ÜLDINFO PROFI PEOTELKIDEST

Suurte PROFI peotelkide küljepikkused on 5,2 x 12,0 m., seinakõrgus on 2,0 m. ja katuse harjakõrgus 3,5 m.
Telgi seinakattematerjal on valget või kollast värvi ning katusekatte materjal on üleni valge või kollase-valge laiatriibuline (vastavlt soovile). Seega on võimalik rentida nii valgeid peotelke kui ka "päikeselisi" kollaseid peotelke.

Telgi seinad on võimalik valida nii läbipaistmatud kui ka läbipaistvad (aknaga seinad). Ukseavauste ning kinniste ja lahtiste seinte asukoht on vabalt valitav. Telgid saab soovi korral paigaldada ka ilma seinteta.
Peotelke on võimalik omavahel ühendada nii pikemat kui ka lühemat külge pidi - seega suurendada telgialust üldpinda. Lisateenusena on võimalik telgile paigaldada ka vaheseinad (näiteks väiksemate müügi- või messibokside moodustamiseks).

Lisainfot ja rendihindasid meie telkide kohta vaadake: Peotelgid - telkiderent.


TRANSPORT JA PAIGALDUS

Meie peotelke ja muud peoinventari on võimalik rentida kõikjale üle Eesti (ka saartel) ning alates 2009 aastast ka Soome ja Lätisse. Suuri PROFI-seeria peotelke rendime ainult koos meiepoolse transpordi ja paigaldusega. Peotelkide paigaldus ja demontaaz ei sisaldu rendihinnas. Rendiinventari transporditasu suurus sõltub telgi paigalduskohast.

Peotelgid saab paigaldada igale, enam-vähem tasasele pinnale (nii murule, asfaldile, terrassile, teekivile, liivale, heinamaale kui ka munakivi-sillutisele ning talveoludes ka lumele ja jääle või liuväljale). Oleme oma suuri peotelke paigaldanud ka mererandades liivale.


LISATEENUSED

Peomööbel ehk õllemööbel

Koos telkidega (või ka ilma) saate meilt rentida spetsiaalset täispuidust lauaplaadiga ning kokkuklapitavate metallist jalgadega peomööblit (rahvakeeles tuntud kui õllemööbel).
Üks õllemööbli komplekt koosneb ühest lauast ja kahest pingist. Üks peomööbli komplekt mahutab istuma keskmiselt kuni 8 inimest (suuremaid mehi kuni 6, lapsi kuni 10). Laua mõõdud on: pikkus 2,2 m., laius 0,5 m ja kõrgus 0,7 m. Pinkide mõõdud on: pikkus 2,2 m., laius 0,25 m ja kõrgus 0,45 m.
NB! Soovi korral rendime välja ka eraldi laudu ja pinke.
Üks suur 5,2x12,0 m. PROFI peotelk Party mahutab optimaalselt kuni 10 ja maksimaalselt kuni 12 komplekti peomööblit. Seega mahutab üks peotelk Party 5,2x12,0 m. laudade äärde istuma 80-120 inimest.

Lisainfot õllemööbli ehk peomööbli kohta saate: õllemööbel.

Lavad - esinemislavad

Pakume rentimiseks ka erinevas mõõdus esinemislavasid nii väiksematele kui ka suurtematele ansamblitele, muusikakollektiividele, lauljatele-tantsijatele, kooridele ja bändidele.
Esinemislava 4 x 6 m. sobib väiksematele üritustele väiksema koosseisuga esinejad ning lavad 6 x 8 m. ja 8 x 10 m. juba suurtematele ürtustele, kus esinevad suure koosseisuga esinejad.
Samuti on meil pakkuda ka mobiillava, mõõtudega 10,0 x 6,0 m.
Rohkem infot meie lavade kohta saate: lavad - lavade rent.

Valgustus

Et tagada peo sujuv jätkumine ka pimedal ajal, paigaldame telkidesse lisateenusena ka telgivalgustuse. Kui aga valgustuse (ja helitehnika vms seadmete jaoks) puudub telgi paigalduskohas elekter, siis selleks tarbeks saate meilt rentida võimsa elektrigeneraatori (5/10 KW - diiselkütus). Lisainfo valgustus- ja elektriseadmete kohta leiate: lisatarvikud.

Soojendusseadmed

Kui telgi rentimine sattub külmema hooaja peale, siis selleks, et tagada telgis ka külma ajal meeldiv soojus, saate meilt rentida erinevaid soojendusseadmeid (nii elektri kui ka gaasi-küttel).
Lisainfot soojendusseadmete kohta vaadake: soojendusseadmed.

Catering

Alates 2009 aasta kevadest alustasime ka catering-teenuse osutamisega. See tagab meie klientidele võimaluse tellida kogu peoks vajaminev ühest kohast. Igale kliendile koostame individuaalse menüü, mistõttu pole antud koduleheküljel hetkel ka ühtegi näidismenüüd. Koostame menüü vastavalt teie soovidele ning lisame näputäie aastatepikkust kogemust. Pakume toitlustamist erineva iseloomu ja mahuga üritustel – sünnipäevad, pulmad, vastuvõtud, banketid, kontserdid, firmaüritused, lastepeod, jne. Mõtleme kaasa ja aitame ka uute põnevate projektide elluviimisel.

Populaarsemad külmlaua menüüd koosnevad kuni viiest kalaroast, kuni neljast liharoast, kahest kuni kolmest erinevast salatist, puuviljadest ja desserdist või tordist. Iga tellija peaks arvestama, et külmlaua maksumus algab 15-20 eurost inimese kohta. Soovi korral on võimalik tellida külmlaua juurde ka sooje suupisteid või erinevaid praade.
Kokteilvastuvõtu või paaritunnise presentatsiooni korraldajale pakutakse näiteks veini või muude drinkide kõrvale tikusuupisteid ja kanapesid, erinevaid küpsiseid, magusaid suupisteid ja minikooke. Sellise paketi hind võib kõikuda 9-13 euroni inimese kohta.
Laste pidude ja sünnipäevade korral pakutakse erikujulisi võileivatorte, kirjusid suupistevardaid, salatitega täidetud tomateid ja paprikaid, alkoholivabasid kokteile ning boole. Koostame menüü vastavalt teie soovidele.

Poodiumid ja tribüünid

Meie renditavate poodiumitega saate endale koostada just Teile sobiva mõõdu ja kõrgusega lava, tribüüni või astmelise koorilava. Poodiumi põrandamoodulite mõõdud on 1x2 m. Kasutusel on nii Nivtec Flexibel poodiumite süsteem kui ka SitDown ja Europodium poodiumite süsteemid.

Meie poodiume on kasutatud nii moeshow korraldamisel, toodete/teenuste esitlusel, erinevate ansamblite ja kooride esinemisel, kui ka väga paljudel muudel eesmärkidel. Poodium on paigaldatav nii sise- kui ka välistingimustes. Poodiumite erilahendused eelneval kokkuleppel.
Lisainfot meie poodiumite kohta saate vaadata: poodiumid.

Mobiilkäimlad

Meie renditavad mobiilkäimlad on kasutajasõbralikud, vastupidavad ja hea ventilatsiooniga välikäimlad, mis on muutumatu kuju ja disainiga püsinud Euroopas juba üle 30 aasta. Välikäimlate küllaldane olemasolu väliüritustel aitab inimestel tunda end vabalt, hoida kokku aega ning säästa ümbritsevat keskkonda. Mobiilkäimlate rent sisaldab endas ka ebameeldiva lõhna eemaldit, tualettpaberit ja loomulikult pestud ja puhast mobiilset käimlat. Rendime välja ka haagiskäimlat. Lihtsalt ja mugavalt transporditaval haagisele on kinnitatud kaks mobiilkäimlat, mis teeb võimalikuks mobiilkäimalte rentimise ka kohta, kuhu suure autoga ei ole võimalik muidu mobiilkäimlat transportida.
Lisainfot meie mobilkäimlate kohta saate: mobiilkäimlad.

Üritused

Peotelke ja muud inventari rendime mistahes üritustele. Mõned näited: suvepäevad, talvepäevad, jõulupeod, vana-aastaõhtu peod, stiilipeod, sünnipäevad, pulmad, erinevad avamispeod ja nurgakivi üritused, lastepeod, kliendiüritused, vabaõhuüritused, meeskonnakoolitused, messid, presentatsioonid, aktused, erinevad vastuvõtud ja muud tseremooniad jne., jne.


Teiega meeldivale koostööle lootes,

Andres Liiv
Domus Capital OÜ
juhatuse esimees< TAGASI ESILEHELE


Lisainfo meie ettevõtte ja peoinventari renditeenuste kohta


Peotelk, pulmatelk 5x12, PROFI telk 6x12 - telkiderent soodsalt.   Valge peotelk PROFI Party soodsalt. Lavad ja telgid parima hinnaga. Peoinventari rent üle Eesti. Õllemööbli rent.


Peale peotelkide ja telgimööbli rendime ja paigaldame ka müügipaviljone, Easy-Up kergtelke, lavasid, poodiume, peomööblit (nn. õllemööbel), mobiilkäimlaid, sooja-puhureid, elektrigeneraatoreid, lastebatuute jms. Rohkem infot meist saab: FIRMASTTEENUSED | HINNAKIRI | SOODUS | GALERII | KONTAKT


© TELGIRENT® - Domus Capital OÜ kaubamärk (2001-2031).

Lisainfo telkiderent ja õllemööbel kohta vaata:

 

 

 

 

Partnerid ja reklaamisponsorid: 

KONAD koduleht Eestis: www.konad.ee

KONAD internet-magazin v Estonii : www.nailshop.ee

KONAD Suomi verkkokauppa: www.konad.fi

KONAD Latvija e-veikals: www.konad.lv

TETRAMAG Eesti magnetkuulid: www.tetramag.ee

KONAD e-pood Eestis: www.konad.ee

Soodsad tuulegeneraatorid otse maaletoojalt: www.tuulegeneraator.ee

Lisainfot meie ettevõtte ja peoinventari renditeenuste kohta
Domus Capital OÜ  |  Tel.: +372 50 86 150  |  e-mail: info@telgirent.eu  |  Koduleht:www.telgirent.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Run by Telgirent | Sitemap / Sisujuht

 

Broneeritud rendiinventari kättesaamine vaid ettehelistamisel (vähemalt 1 tund ette).
Google Maps aitab Sul leida otseima tee meie juurde
TELKIDERENT SOODSALT: telkiderent.telgirent.eu